Chemia Techniczna


LOXEAL

     Założony ponad 25 lat temu na obrzeżach Mediolanu Loxeal już od początku był ukierunkowany na dostarczanie produktów przemysłowych dla klientów , dla których wiarygodność i dobra obsługa są rzeczą najważniejszą.

W ofercie firmy Loxeal można wyróżnić kleje anaerobowe cyjanoakrylaty, żywice epoksydowe, akryle oraz kleje utwardzane promieniami UV.

Produkty Loxeal poddano testom wielu prestiżowych instytucjach badawczo-naukowych w Europie i po za nią gdzie uzyskano potwierdzenie ich specyficznego zastosowania.

Loxal jest obecnie jednym z największych dostawców wysokiej jakości klejów. Dzięki swojej polityce sprzedażowej jest dostępny na całym świecie.

MOLYDAL

     Firma Molydal jest francuskim producentem smarów, którego powstanie jest związane z wykorzystaniem amerykańskich odkryć naukowych z czasów II wojny światowej, związanych z potrzebami lotnictwa. Dzisiaj Molydal ma ugruntowaną pozycję na rynku producentów smarów, a jego produkty znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu m.in. lotniczym, motoryzacyjnym, elektronicznym, obróbki metali itp.

Poza uniwersalnymi smarami o ogólnym przeznaczeniu firma Molydal oferuje smary:

- wyskokotemperaturowe (max. temperatura pracy 300oC);
- specjalne (wodoodporne, wysokoobrotowe, do pracy w trudnych warunkach;
- pasty montażowe (zakres temperatury pracy od 200oC do 1200oC);
- do łańcuchów;
- dla przemysłu spożywczego (z atestami PZH i NSF).
Ponad to w ofercie Molydala znajduje się szereg preparatów smarno-konserwacyjnych, olejów, odtłuszczaczy i zmywaczy, które mają zastosowanie w przetwórstwie tworzyw sztucznych, obróbce metali, itp.

LOCTITE

Dzięki wszechstronności i niezawodności swoich produktów marka Loctite jest niekwestionowanym liderem rynku w dziedzinie zabezpieczeń gwintów, mocowania części współosiowych i klejenia. Funkcjonalność tych produktów i możliwość ich bezpiecznego użycia, sprawiły że znalazły one szerokie zastosowanie w utrzymaniu ruchu, w naprawach urządzeń oraz w procesie produkcji nowego sprzętu. W ofercie Loctite znajduje się również szeroka gama produktów do uszczelniania, czyszczenia, smarowania i ochrony przed korozją.
 

OFERTA


Łożyska

 

...czytaj więcej

Pasy Napędowe

 

...czytaj więcej

Łańcuchy Napędowe

 

...czytaj więcej

Technika Liniowa

 

...czytaj więcej

Uszczelnienia

Techniczne

...czytaj więcej

Chemia Techniczna

 

...czytaj więcej

Szybki Kontakt


44 646 10 95

biuro@lozyskakomet.com.pl

Potrzebujesz więcej danych teleadresowych? Zapraszamy do działu Kontakt.